Ultimate Texas Hold'em

Nagu pokkeris ikka, on ka Ultimate Texas Hold'em pokkeri eesmärgiks saada vastasest, antud juhul diilerist, parem viiest kaardist koosnev kombinatsioon ehk käsi. Ultimate Texas Hold'emis saab kombinatsiooni moodustada viiest laual olevast lahtisest kaardist, mis on kõigile ühised ning kahest mängijal olevast kinnisest kaardist, ehk kokku seitsmest kaardist moodustatakse viiest kaardist koosnev võimalikult tugev käsi.

Kõigepealt asetavad mängijad ühesuurused ANTE ning BLIND panused. Diiler jagab seejärel kõigile mängijatele, sealhulgas iseendale, 2 kinnist kaarti. Peale oma kaartide vaatamist on mängijatel võimalik "checkida", ehk teisisõnu ilma panustamata edasi mängida või teha PLAY panus väärtusega kas 3 või 4 ANTE panust. Seejärel avab diiler esimesed 3 ühiskaarti, peale mida on võimalik panustada 2xANTE panus või ilma panust tegemata "checkida". Edasi avab diiler ülejäänud 2 ühiskaarti, peale mida järgneb kolmas, ehk viimane panustamisvoor, mille käigus on võimalik teha ühe ANTE panuse väärtuses panus PLAY boksi või oma käest loobuda. Loobumise korral kaotab mängija nii ANTE kui BLIND panused.

Kui diileri käsi on nõrgem kui kahtede paar, võrreldakse mängija kõrgeimat kaarti diileri omaga ning ANTE panus jääb puutumata olenemata sellest kelle kaart on tugevaim. Kui teie käsi on diileri omast parem, maksab diiler teile PLAY panuse välja 1:1 ning BLIND panuse alljärgnevate koefitsentide alusel:

  • suur mastirida e Royal Flush 500:1
  • väike mastirida 50:1
  • nelik 10:1
  • maja 3:1
  • mast 3:2
  • rida 1:1
  • kombinatsiooni puhul, mis on reast väiksemad, BLIND panust välja ei maksta, kuid panus jääb puutumata.

 

Eesti Kasiinod kus saab mängida Ultimate Texas Pokkerit
Kasiinoketid
Linnad
Muu
Aadress:
Radisson Blu Hotel Olümpia, Liivalaia 33, Tallinn
E-mail:
estonia@oc.eu
Telefon:
6305537
Mängud:
Mänguautomaadid, Turniiripokker, Rulett, Spordiennustus, Vene Pokker, Oasis Pokker, Blackjack, Baccara, Ultimate Texas Hold'em
Muu:
Baar, Jackpot, Tasuta WiFi, Valuutavahetus
Aadress:
Ülikooli 8a, Tartu
E-mail:
estonia@oc.eu
Telefon:
7300831
Mängud:
Mänguautomaadid, Spordiennustus, Blackjack, Rulett, Vene Pokker, Ultimate Texas Hold'em, Turniiripokker, Pokkeri Rahamängud
Muu:
Jackpot, Valuutavahetus, Baar