Baccara

Baccarat on kaardimäng, kus on eesmärgiks ära arvata kas punktisummale 9 jõuab lähemale diiler, mängija või tuleb hoopis viik. Pildiga kaartide väätus on 0, ässal 1 ning kõigil ülejäänutel on nominaalväärtus ehk number mis on kaardil, on ühtlasi ka kaardi väärtuseks.

Diiler jagab kõigepealt nii mängijale kui ka endale 2 avatud kaarti. Kui diileril või mängijal on juba esimese 2 kaardiga koos kas 8 või 9 punkti, loetakse seda täiskäeks ning kummagile käele rohkem kaarte juurde ei tõmmata. Täiskäe puudumise korral, mängitakse edasi ning mängijale tõmmatakse kolmas kaart, kui tema punktisumma ei ületa 5. Diilerile tõmmatakse kolmas kaart kui on täidetud üks alljärgnevatest tingimustest:

  • diileri punktisumma on 3 ning mängija punktisumma peale kolmanda kaardi tõmbamist ei ole 8
  • diileri punktisumma on 4 ning mängijal peale kolmandat kaarti 2-7
  • diileri punktisumma on 5 ning mängijal peale kolmandat kaarti 4-7
  • diileri punktisumma on 6 ning mängijal peale kolmandat kaarti 6-7

Mängijale tehtud võitvad panused maksab diiler välja 1:1, diilerile tehtud võitvad panused 19:20 ehk 95% panusest ning viigile asetatud panused võidavad 8:1. Lisaks jäävad viigi korral nii mängijale kui diilerile tehtud panused puutumata.

Eesti Kasiinod kus saab mängida Baccarat
Kasiinoketid
Linnad
Muu
Aadress:
Radisson Blu Hotel Olümpia, Liivalaia 33, Tallinn
E-mail:
estonia@oc.eu
Telefon:
6305537
Mängud:
Mänguautomaadid, Turniiripokker, Rulett, Spordiennustus, Vene Pokker, Oasis Pokker, Blackjack, Baccara, Ultimate Texas Hold'em
Muu:
Baar, Jackpot, Tasuta WiFi, Valuutavahetus